Binance.US'ten 18 kripto parayı daha listeleme incelemesi...

Abone Ol
Binance.US'ten 18 kripto parayı daha listeleme incelemesi...
Onur Altan Tan
 • 11 Aralık 2019
 • Yazar:

  Binance.US, yakın zamanda 25 kripto parayı listeleme kararı almıştı. Ancak borsa bununla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Zira yapılan açıklamada Binance.US’in 18 kripto parayı daha listelemek amacıyla inceldiği bildirildi.

  Kripto para borsası Binance’in ABD kolu Binance.US, 18 kripto parayı listelemek için araştırdığını açıkladı.

  Henüz net olmamakla birlikte eklenmesi düşünülen kripto paraların listesi şu şekilde oldu: 

  CELR, DCR, ENJ, FTM, ICX, IOST, KMD, OMG, ONE, ONT, REN, SNT, THETA, TOMO, TRX, XEM, XTZ, HBAR.

  Binance US Eylül ayında fataliteye geçmişti.  Buna rağmen mevcut günlük işlem hacmi yaklaşık 3.2 milyon dolar civarında gerçekleşiyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Celr ile ilgili her şey

  Binance.US'ten 18 kripto parayı daha listeleme incelemesi...

  Binance.US'ten 18 kripto parayı daha listeleme incelemesi...

  Binance.US, yakın zamanda 25 kripto parayı listeleme kararı almıştı. Ancak borsa bununla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Zira yapılan açıklamada Binance.US’in 18 kripto parayı dah...

  • 11 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.