Anchor Labs Telegram'ın Gram tokenlarını saklama hizmeti verecek

Anchor Labs Telegram'ın Gram tokenlarını saklama hizmeti verecek
  • 15 Ekim 2019

Yazılım firması Dijital varlık sorumlusu Anchor Labs, Telegram’ın Gram (GRM) tokeni için kurumsal saklama hizmetini desteklemeye hak kazanan ilk varlık olduğunu belirtti.

Kaliforniya merkezli Anchor Labs'in yüzde 100 iştiraki olan Anchorage Trust Company, şirket kurucusu ve başkanı Diogo Monica’nın 31 Ocak’ta lansmanında belirttiği üzere kurumsal yatırımcı ve kuruluşların Gram tokenlarını kullanmalarını sağlayacak ilk kuruluş olacak. 

Blog yazısında, firma hizmetlerin Anchorage Trust Company veya Money Services Business olarak kayıtlı Anchorage Hold aracılığıyla sunulacağını belirtti.

Ancak, firmalar Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) kayıtlı değil, Monica, hizmetlerin başlangıçta New York sakinlerine sunulmayacağını söyledi.

Anchorage Trust CEO'su Gram tokenlarını almak için iki ana seçenek tanımladı. Monica'ya göre, yatırımcılar açık piyasadaki mevcut Gramları ve Telegram Açık Ağ (TON) Reserve'den yeni Gramları satın alabilecekler.

Bu iki pazar, birbiriyle dengelemek ve Gram'ın hem fiyatını hem de arzını dengelemek için tasarlandı. TON tanıtım bültenine atıfta bulunan firma ayrıca, “katlanarak artan bir fonksiyon” takiben TON Reserve'in “satılan her Gram ile yeni Gramların fiyatını adım adım artıracağını” ifade ediyor.

Şirket, ilk Gram'ın 0.1 dolar olarak fiyatlandırılacağını ve sonraki her Gram'ın bir milyarın üzerinde bir satılacağını söyledi. Bu arada, TON ağının 2 Ekim'de Telegram tarafından resmen açıklandığı üzere Ekim ayı sonunda başlatılması planlanıyor.

Duyuruya göre, yatırımcılardan 16 Ekim'e kadar Gramlarını almak için Telegram’a özel bir yazılım aracılığıyla üretilen bir kamu anahtarı sağlamaları istenecek. Eylül ayı sonlarında, Telegram, uygulamanın iOS için alfa sürümünde Gram tokenı için bir cüzdan çıkarmıştı.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Anchor labs ile ilgili her şey

Anchor Labs Telegram'ın Gram tokenlarını saklama hizmeti verecek

Anchor Labs Telegram'ın Gram tokenlarını saklama hizmeti verecek

Yazılım firması Dijital varlık sorumlusu Anchor Labs, Telegram’ın Gram (GRM) tokeni için kurumsal saklama hizmetini desteklemeye hak kazanan ilk varlık olduğunu belirtti. Kaliforniya merk...

  • 15 Ekim 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.