Amerikalıların% 11'i Bitcoin'e Yatırım yaptı

Amerikalıların% 11'i Bitcoin'e Yatırım yaptı
  • 01 Mayıs 2019

Blockchain Capital'den Spencer Bogart tarafından yayınlanan yeni bir araştırmaya göre Amerikan nüfusun% 11'i bitcoin'ine (BTC) sahip.

Yatırım şirketlerinden Blockchain Capital’ın ortağı Spencer Bogart geçtiğimiz gün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para yatırımcılarıyla ilgili yeni bir anket yayınladı. 23 Nisan 2019 ve 25 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında yapılan ankette, 2.052 Amerikalı yetişkinin yanıtları yer aldı ve anket sonuçları şirketin Ekim 2017 tarihinde yürüttüğü başka bir anket sonuçlarıyla bir araya getirildi. Ankete katılan 18-34 yaş arasındaki vatandaşların yüzde 20’si, 35-44 yaş aralığındaki vatandaşların ise yüzde 11’i Bitcoin’e yatırım yaptığını söylüyor. Bu oran 45-54 ve 55-64 yaş aralıkları için ise yüzde 5 düzeyinde görünüyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.