Abone Ol
Onur Altan Tan
 • 07 Aralık 2019
 • Yazar:

  Max Keiser: Ünlü varlık firmasının altını bırak çağrısının zamanlaması yanlış

  Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), yatırımcılara değerli metal işlemeden hemen önce Bitcoin (BTC) için altından çıkmaları gerektiğini ifade etmişti. 
  Bu çağrı Bitcoin boğası Max Keiser’in son gözlemine göre zamanlaması yanlış bir çağrıydı.

  Keiser yaptığı açıklamada “GBTC’nin‘ Altını bırak”kampanyası, tam da altının yükselişine denk geldi” ifadesini kullanıyor.

  Yatırımcıların, doğrudan etkileşimde bulunmadan Bitcoin’e maruz kalmalarını sağlayan GBTC, daha önce kripto para biriminin  altın üzerindeki faydalarını vurgulamak için web sitesini yeniden markalaştırmıştı.

  dropgold.com'un ana sayfasındaki sloganlardan biri “Altın bırak. Dijital olun, ” şeklinde idi.

  Ancak site Mayıs ayında yayına girdiğinden beri altın yüzde 27,5 artışla 1.200 Dolardan 1.530 Dolara çıktı...

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Bitcoin trust ile ilgili her şey

  Max Keiser: Ünlü varlık firmasının altını bırak çağrısının zamanlaması yanlış Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), yatırımcılara değerli metal işlemeden hemen önce Bitcoin (BTC) i...

  • 07 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.