Adı az biliniyor... Ancak 5 milyon dolar yatırım yaptı

Adı az biliniyor... Ancak 5 milyon dolar yatırım yaptı
  • 20 Aralık 2019

Bitcoin madenciliği alanındaki yoğun rekabet döneminde, Nasdaq listesindeki kripto madenciliği firması Riot Blockchain operasyonları hızlandırıyor. Şirket, geçtiğimiz ay Oklahoma'daki madencilik tesisi için 4 binin üzerinde Bitmain Antimer S17 Pros'ı satın aldı.

Riot Blockchain'i (NASDAQ: RIOT), ancak ABD'de kripto para birimi madenciliğine adanmış Nasdaq'da listelenen birkaç şirketten biri konumunda bulunuyor.

Oklahoma merkezli madencilik şirketi, 4 Aralık'ta 3 bin Bitmain S17 Pro Antminers'a yaklaşık 5 milyon dolar yatırım yaptı. Düşük maliyetli Antminer'lerin, halen kullanılmakta olan S9 madencilere kıyasla donanım gücü verimliliğinde yüzde 50 iyileşme elde etmelerine olanak sağlayacağını iddia etti.

Yeni nesil madencilerin, S9’un elektrik tüketiminin yalnızca yüzde 220’sini tüketirken, S9’un karma değerinin yaklaşık yüzde 440’ını oluşturması bekleniyor.
Verimlilikteki böylesi bir gelişme, Riot'un Oklahoma City maden tesisinde işletme hash rate’ini daha fazla elektrik tüketmeden “önemli ölçüde artırmasına” izin vereceği belirtiliyor...

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Riot blockchain ile ilgili her şey

Adı az biliniyor... Ancak 5 milyon dolar yatırım yaptı

Adı az biliniyor... Ancak 5 milyon dolar yatırım yaptı

Bitcoin madenciliği alanındaki yoğun rekabet döneminde, Nasdaq listesindeki kripto madenciliği firması Riot Blockchain operasyonları hızlandırıyor. Şirket, geçtiğimiz ay Oklahoma'daki mad...

  • 20 Aralık 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.