Binance Borsasında ABD müşterilerinin işlem yapmasını engelliyor

 Binance Borsasında ABD müşterilerinin işlem yapmasını engelliyor
  • 14 Haziran 2019

Binance,yaptığı duyuruda ABD bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermeyi durduracağını açıkladı. ABD pazarına tam mevzuata uygun bir şekilde hizmet vermek için ayrı bir kripto sözleşmesi başlattığını duyurdu. Binance’in Kullanım Koşulları’ndaki yeni açıklama şöyle yazıyor: “Binance, ABD’deki herhangi bir kişiye hizmet sağlayamıyor”.

12 Eylül’e kadar Binance’in Kullanım Koşullarına uymayan kullanıcılar, cüzdanlarına ve fonlarına erişmeye devam edecek, ancak artık Binance’de işlem yapamayacak veya para yatıramayacaklar. Duyuru, Binance DEX'in, Temmuz ayında başlayan ABD müşterilerini ve 28 diğer ülkeyi coğrafi engellemeye başlayacağını açıklamasından iki hafta sonra geldi.

Binance CEO'su Changpeng Zhao Twitter'da şöyle dedi: “Ancak uzun vadeli kazanımlar için bazı kısa vadeli acılara ihtiyaç duyulabilir. Ve her kısa vadeli acıyı uzun vadeli bir kazanıma dönüştürmek için her zaman çok çalışıyoruz. ”

Binance, Uganda, Singapur ve Jersey'de, sadece bitcoin, ethereum ve BNB ticaretini destekleyen fiat-to-kripto alışverişlerini başlattı. Binance’ın BAM Trading Services ile ortaklaşa başlattığı yeni ABD borsasının başlangıçta yalnızca bitcoin ve eter alım satımını desteklemesi muhtemeldi. 

Herhangi bir ayda, Binance, ABD müşterilerinden gelen trafiğin yaklaşık% 15'ini alıyor;  2018'in başından bu yana bu rakam  yüzde 30 düşmüş durumda.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ