Abd Meclis Üyesi Facebook'un Libra projesine karşı

Abd Meclis Üyesi Facebook'un Libra projesine karşı
  • 19 Haziran 2019

Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi’nin Finansal Hizmetler Komitesi’nin başkanı Maxine Waters, Facebook’un, Libra kripto parasını geliştirmesini durdurmasını istiyor.

Açıklamasında, Waters şunları söylüyor;

''Facebook’un sıkıntılı geçmişini de düşünürsek şirketin Kongre veya diğer regülatörler bu konular hakkında bir araştırmaya yapıncaya dek bu kripto para projesini durdurmasını istiyoruz.”

Mali Hizmetler Komitesinin temsilcisi Patrick McHenry de şunları söyledi:

''Politikacılar olarak bize düşen görev Libra projesini iyice anlamaktır. Söylentilerin ve spekülasyonların ötesine geçmemiz ve bu projeyi ve bunun küresel finansal sistem üzerindeki benzeri görülmemiş potansiyel etkisini değerlendirmemiz gerekiyor. ”

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ